Термін здачі в експлуатацію

Globus Park

Globus Continent

Globus Comfort

Globus Meridian

Globus Panorama

з нами надійніше

вчасно

Порядок з дозвільними документами та співпраця з перевіреними підрядниками гарантує швидкі темпи будівництва та вчасне введення житлових комплексів в експлуатацію.

якісно

Наша мета – не гнати поверховість для отримання зайвих квадратів, а створити цивилізовані умови для життя, з простором прибудинкової території, красивим ландшафтом та достатньою кількістю паркомісць

надійно

Впевнені, що наші об’єкти виправдають довіру майбутніх мешканців та стануть надійною і безпечною інвестицією в нерухомість з кращим співвідношенням ціни та якості.


наші сертифікати

наші партнери

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (29 голосів, середній: 4,21 з 5)
Loading...

Продаж квартир без посередників

Обираєте зручне та доступне житло у Львові? Ви правильно потрапили! Ми пропонуємо продаж квартир без посередників  у різних районах Львова адже сучасну та водночас комфортну купити квартиру у Львові від забудовника не так легко. Кожна Новобудова від забудовника “Глобус” по-своєму неповторна та комфортна. Тут кожен зможе обрати ідеальну квартиру у зручному для себе районі Львова. До Вашої уваги ми пропонуємо сучасні новобудови у Львові від забудовника – 5 житлових комплексів, де Ви можете купити квартиру: ЖК “Континент”, ЖК “Парк”, ЖК “Меридіан”, ЖК “Панорама”, ЖК “Комфорт”. Детальніше з об’єктами Ви може ознайомитися на сторінці кожного об’єкту.

Ціни на квартири у Львові

Ціни на новобудови у Львові є різноманітними. Проте, якщо Ви шукаєте квартиру, що вирізнятиметься, від інших, своєю неповторністю, зручністю та вдалим місце розташуванням, то новобудови у Львові від забудовника “Глобус” це те, що Вам потрібно. Ми пропонуємо доступні ціни на квартири у Львові.  Ціни на новобудови у Львові від 10 900 грн/м.кв.

Новобудова від забудовника “Глобус” – тут Ви зможете обрати і купити квартиру у Львові без посередників.

Виникають запитання? Телефонуйте +38 (050) 45 45 777 або відвідайте наші відділи продажу.


Loading...
GLOBUS