blog


19.09.2018

Новобудови “Личаківський район” – недоліки та переваги району

Коли обираєш нове житло для себе та своєї сім’ї, велике значення має район проживання. Щоб обрати найкращий варіант БК “Глобус” продовжує тему статей про райони, сьогодні поговоримо про особливості Личаківського району.

Личаківський район у м. Львові історично став місцем престижної малоповерхової забудови. Однак, саме завдяки сучасному розвитку будівництва, можна побачити багатоповерхові новобудови,  однією з яких  є ЖК “Глобус Панорама”

Переваги новобудови у Личаківському районі

Личаківський район  є провідним у медичній галузі міста — тут знаходиться більша частина медичних закладів Львова, як обласного та міського підпорядкування, так і відомчих лікарень. Не випадково саме в цьому районі міста розташовано і Львівський Державний медичний університет.

Також, личаківський район багатий на пам’ятні місця та музеї. Чого тільки вартує похід з родиною у музей народної архітектури та побуту “Шевченківський гай”. І це ще не все, у цьому районі можна відвідати “Ботанічний Сад” або  історико-культурний музей-заповідник «Личаківський цвинтар». Багато туристів приїжджають із різних країн, щоб провідати ці місця.

Тепер про інфраструктуру району:

середні загальноосвітні школи та дитсадочки, гімназія, школа-інтернат, дитячі навчальні центри та школи-садочки, університети – все для навчання та виховання дітей і молоді;

лікарні, поліклініки, аптеки – найбагатший серед львівських районів за цим показником;

місця для прогулянок з дітьми, парки, майданчики, навчальні центри для малечі – усе, для дозвілля та розвитку Вашої малечі;

близькість магазинів та добра транспортна розв’язка (не враховуємо час, коли ремонтують дороги).

Підсумуємо: Багатий на пам’ятні місця, провідний у медичній сфері та район із розвинутою інфраструктурою.

Недоліки, що варто врахувати при виборі нерухомості

Одним із найбільших недоліків району є транспортна розв’язка, але тільки під час ремонту доріг. Також, за опитуванням мешканців району (яке проводив онлайн ресурс “Львівський Портал”), одним із недоліків є відносно велика кількість магазинів і дитячих майданчиків та мала кількість спортивних зон.

Вартість нерухомості у Личаківському районі

Кожен житель Львова знає, що купивши в цьому районі квартиру, він отримає затишок і зручність. Вартість нерухомості в Личаківському районі коливається від 18 000 грн/м.кв. Проте ціни у цьому районі з його розбудовою поступово зростають. Вартість квартири в одному із Житлових Комплексів від БК “Глобус” “Глобус Панорама” починається від 18 500 грн/м.кв. Разом із квартирою Ви отримаєте максимум зручностей, сучасні комунікації, зручну інфраструктуру у розвиненому мікрорайоні. Тож радимо обирати квартиру вже сьогодні.

За деталями звертайтесь у відділ продажу по вул. Пасічна, 45 або за телефоном 097 45 45 777

ПоділитисьTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInGoogle+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Loading...
GLOBUS