blog


21.05.2018

Як купити 3 кімнатну квартиру у Львові з хорошим плануванням

Купівля помешкання в новобудові, є радісною та водночас дуже відповідальною подією у житті кожного з нас. Ви нарешті наблизились до здійснення однієї із мрій свого життя, проте переймаєтесь, як далі рухатись і що необхідно зробити, щоб  квартира служила Вам довго, була зручною для усіх членів родини та усі квадратні метри були використані раціонально.

Трикімнатна квартира у Львові, як правило, користується найбільшим попитом серед великих сімей (від 4-7 осіб), де є кілька дітей або батьки живуть разом із дітьми та внуками. У такому помешканні легко можна розмістити велику сім’ю, втілити у дизайні та інтер’єрі усі побажання членів родини. Найголовніше – три кімнатна квартира дозволяє “розігнатись” і пофантазувати, та не варто забувати про правильне та раціональне планування 3 кімнатної квартири.

Однією із переваг 3 кімнатних квартир у Львові є ціна за квадратний метр, яка завжди нижча від ціни квартир меншої площі. Ціна на 3 кімнатну квартиру коливається від 27 000 у.о. і вище.

Будівельна компанія “Глобус” склала для Вас невеликий список інформації, що дозволить Вам купити 3 кімнатну квартиру у Львові і створити її раціональне планування та дизайн згідно Ваших потреб та побажань.

Планування 3 кімнатної квартири: як правильно це зробити і що варто врахувати!

Планування 3 кімнатної квартири у львові

Одним із головних правил планування 3 кімнатної квартири є зіставлення кількості членів Вашої сім’ї і кількості осіб, що повинні проживати окремо (наприклад: дідусь і онуки, кожна дитина має власну кімнату) або разом (діти, батьки, бабуся та дідусь).

Також варто визначитися із наявністю чи відсутністю вітальної кімнати. Тільки після того, коли Ви даєте відповідь на ці не складні запитання можна переходити до наступного етапу – вибір дизайну інтер’єру.

3 кімнатна квартира у Львові – створення дизайну та затишку у кожному квадратному метрі.

Якою б великою 3 кімнатна квартира не була, затишок і зручність завжди на першому місці. Трикімнатна квартира у Львові від БК “Глобус” площею від 70 м.кв.. Проте не зважаючи на великі розміри житла, дизайн повинен мати раціональні межі та бути практичним в усіх дрібницях. Врахуйте, що дизайн який Ви бажаєте втілити у помешканні не завжди може вирішувати усі Ваші потреби. Для цього необхідно порадитись із професійним дизайнером.

На даний момент трендом 2018 року є розширення простору. Усі забудовники стараються створити якомога більше вільного простору за допомогою зонування у потрібних місцях.

Для розширення простору, також, використовують лоджію (руйнування перегородок між кімнатою і балконом). Перед створенням лоджії, врахуйте, що її необхідно буде утеплити, а також не кожен забудовник надасть можливість змінювати фасад новобудови. Проте забудовник БК «Глобус» готовий на стадії будівництва трикімнатної квартири створити для Вас необхідні умови (перепланування чи ін.)

Пам’ятайте! При будь якій зміні планування 3 кімнатної квартири Вам необхідно документально завірити усі зміни.

Продаж 3 кімнатних квартир у Львові від БК “Глобус”

Продаж 3 кімнатних квартир у Львові пропонує Будівельна Компанія “Глобус” у таких житлових комплексах:

 1. ЖК “Globus Park” – 20 трикімнатних квартир;
 2. ЖК “Globus Meridian” – 12 трикімнатних квартир;
 3. ЖК “Globus Panorama” – 23 трикімнатні квартири;
 4. ЖК “Globus Comfort” – 18 трикімнатних квартир;
 5. ЖК “Globus Continent” – 9 трикімнатних квартир.

Трикімнатна квартира від БК “Глобус” із вдалим планування за ціною від 18 000 грн/м.кв. Купити 3 кімнатну квартиру у Львові Ви можете вже сьогодні! Достатньо лише зателефонувати нам +38 (097) 45 45 777 або залишити заявку на сайті.

Поспішайте обрати 3 кімнатну квартиру від БК “Глобус” і Ви впевнено матимете ідеальне планування згідно Ваших потреб!

ПоділитисьTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInGoogle+

Коментарії : 2

 1. Орест :

  Дякую за інформативну статтю. Чи є ще змога придбати 3 кімнатну квартиру у Ваших житлових комплексах?

  • betedo :

   Дякуємо, що обираєте БК “Глобус”! Щодо трикімнатних квартир детальнішу інформацію можемо Вам надати у відділах продажу або за телефоном +38 (050) 45 45 777 або залиште Ваш контактний номер телефону і Вам неодмінно перетелефонують!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Loading...
GLOBUS