blog


27.12.2017

Міський генплан розвитку транспортної інфраструктури з вул. Вернадського з побудовою нового транспортного кільця біля автовокзалу на вул.Стрийській через вул. Трускавецьку біля ЖК “Глобус Парк” до шляхопроводу на вул. Княгині Ольги.

Комплекс передбачається забезпечити обслуговуванням автобусними, тролейбусними та трамвайними маршрутами. Основні транспортні зв’язки комплексу з іншими зонами міста передбачені магістралями загальноміського значення: вул. Стрийською, вул. Вернадського-Проектованою та вул. Пректованою-Кн.Ольги. Комплекс беспосередньо примикає до об’їзної автодороги, яка має вихід на траси загальнодержавного значення.

Важливим планувальним елементом МІСТОБУДІВНОГО КОМПЛЕКСУ (МК) є система озеленених територій вздовж бульвару, що об’єднують важливі компоненти ландшафту (існуючі водоймища, зелені насадження, відкриті озеленені площини території іподрому, а також заново створювані сквери, що доповнюють дану систему).

Навколо надземного пішохідного тротуару на території іподрому пропонується будівництво тренувальних спортивних баз, об’єктів обслуговування іподрому, тощо.

Детальніше про розвиток транспортної системи Ви можете прочитати на сайті Львівської міської ради

ПоділитисьTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInGoogle+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Loading...
GLOBUS